Predstavnice HZMO Područni ured Požega korisnicima su održale predavanje i uputile ih u prava iz Zakona o izmjenama i dopunama Zakona o mirovinskom osiguranju.
Požeški biskup msgr. A. Škvorčević u Domu je predvodio euharistijsko slavlje za radnike i korisnike našega Doma.
Na veselom i rasplesanom domjenku korisnici su dočekali 2023. godinu te su si međusobno poželjeli sve najbolje želje!
Prekrasnom tortom i druženjem proslavili smo rođendane i imendane korisnika!
Dramska skupina Doma pripremila je za korisnike prigodan i zanimljiv igrokaz.
Neka Vam je blagoslovljen Božić i sretna Nova godina!